Wycieczka do kina w Tuchowie

Dnia 09.10.2019r. dzieci z grupy II i III udały się autokarem na wycieczkę do kina ,,Promień” w Tuchowie. Dla większości uczestników była to pierwsza wizyta w tym miejscu.  Celem naszego wyjazdu był film animowany ,,Angry Birds 2”, czyli druga część komedii o przygodach kolorowych, wesołych, skrzydlatych przyjaciół z ptasiej wyspy. Cała sala kinowa była do naszej dyspozycji. Film dostarczył przedszkolakom sporą dawkę dobrej zabawy i pozytywnych emocji.  Oprócz satysfakcji z samego seansu dzieci miały wielką frajdę z jazdy autokarem i smakowania różnych, słodkich przekąsek zapakowanych przez rodziców do plecaków. Uśmiechnięte buzie, pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia. Wyjazd ten na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych podopiecznych.

Halina Mikrut