Dzień Przedszkolaka

20 września to bardzo ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Właśnie w piątek 20.09.2019 r. w naszym przedszkolu obchody ,,Dnia Przedszkolaka” rozpoczęły się od złożenia najserdeczniejszych życzeń wszystkim  milusińskim przez Panią Dyrektor. Potem przyszedł czas na zabawę. Przedszkolaki śpiewały ulubione piosenki, brały udział w zabawach integracyjnych i wspólnych tańcach przy muzyce z repertuaru dla dzieci. Na zakończenie otrzymały słodką niespodziankę.

Propagowanie ,,Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka” bezsprzecznie umożliwi podniesienie rangi wychowania przedszkolnego w społeczeństwie. Zapewne, dzień ten dostarczył wychowankom okazji do świętowania, wesołej zabawy, czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

Halina Mikrut