Rozgrywki sportowe

Uprawianie sportu daje dzieciom w wieku przedszkolnym dużo radości, uczy wytrwałości oraz wiary we własne siły. To również lekcja współpracy w zespole i rywalizacji. Wykorzystując piękną wrześniową pogodę, w ogrodzie przedszkolnym zorganizowane zostały rozgrywki sportowe. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem już od rana przygotowywały się do zawodów. Wspólnie wyznaczono kapitanów, którzy wybrali skład swoich drużyn. Zawodnicy musieli wykazać się sprawnością min. w biegu na czas, przejściu przez  szarfę, skoku w worku, przeciąganiu liny. Wszyscy starali się jak najlepiej wykonać każdą konkurencję i zdobyć punkty dla swojej drużyny. Oceniając sportowców brano pod uwagę nie tylko szybkość ale również dokładność wykonania zadania. Wszyscy świetnie się bawili. Za udział w zawodach cała grupa otrzymała pamiątkowe medale.

Nina Solecka