Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

,,Wrześniowe słoneczko uśmiecha się wkoło, zapraszamy do przedszkola – u nas gwarno i wesoło.”

Dnia 02.09.2019 r. rozpoczął się nowy rok szkolny 2019/2020. Z wielką radością powitaliśmy przedszkolaków w murach naszej placówki. Dzieci wyruszyły do sal, gdzie spotkały zarówno swoich dobrze znanych kolegów, jak i całkiem nowych, którzy w naszym przedszkolu stawiają dopiero pierwsze kroki. Szczególnie naszym nowym podopiecznym życzymy szybkiej adaptacji, a wszystkim dzieciom wspaniałej, beztroskiej zabawy i wiele nowych przygód.

Mimo, że rok szkolny dopiero się zaczął, mamy już wiele planów i pomysłów, aby dzieci wszechstronnie się rozwijały, dobrze bawiły oraz twórczo spędzały czas w naszym przedszkolu. Mamy też nadzieję na udaną, jak co roku, współpracę z Rodzicami, którzy zawsze wykazują się wieloma inicjatywami i chętnie włączają się w życie przedszkola.

Halina Mikrut