Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Dnia 19.06.2019 roku odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego, która rozpoczęła się Mszą Św. w Kościele Parafialnym w Ołpinach. Następnie rodzice wraz z dziećmi udali się do domu kultury na przygotowaną część artystyczną w wykonaniu przedszkolaków. Dzieci śpiewały piosenki o pożegnaniu przedszkola, wakacjach, była instrumentacja do znanych melodii, taniec z balonami i modlitwa. Pani dyrektor podziękowała rodzicom za współpracę w ciągu całego roku szkolnego, przedstawiła sukcesy zdobyte w ostatnim czasie. Przedszkole otrzymało podziękowanie za zbiórkę zakrętek, które przynosili rodzice i dzieci, a zostały one podarowane dla Jagódki na zakup protezy rączek. Wychowawczyni grupy pięciolatków podarowała przedszkolakom idącym po wakacjach do pierwszej klasy kolorowe odblaski. Sześciolatki otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola, katechezy i języka angielskiego. Natomiast wszystkie przedszkolaki zostały obdarowane przez Radę Rodziców książeczkami i słodką niespodzianką. Rada Rodziców i przedstawiciele poszczególnych grup przedszkolnych złożyli podziękowanie Pani Dyrektor i wychowawcom za opiekę, wychowanie i nauczanie. Serdecznie dziękujemy rodzicom za bardzo dobrą całoroczną współpracę, za pomoc w uroczystościach przedszkolnych, za udział w zebraniach i za dobro okazywane na co dzień.

Renata Jasiak