Wycieczka do szkoły

Dnia 13.06.2019r. dzieci z najstarszej grupy udały się na wycieczkę do Szkoły Podstawowej w Ołpinach. Celem wycieczki było zapoznanie przedszkolaków, a od września już uczniów klasy pierwszej, z warunkami szkolnymi i nawiązanie kontaktu z przyszłą wychowawczynią. Przedszkolaki miały możliwość oglądania zeszytów swoich starszych kolegów oraz rozwiązywania przygotowanych przez nich zagadek o przyborach szkolnych i kalamburów o zawodach. Za każdą poprawną odpowiedź dzieci otrzymywały słodką niespodziankę. Dziewczynki z klasy trzeciej zaprezentowały również  taniec z pomponami i taniec nowoczesny. Na zakończenie przedszkolaki wręczyły drobny upominek. Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Mężyk wraz z uczniami klasy trzeciej za zaproszenie, słodycze i życzliwe przyjęcie.

Halina Mikrut