Dzień Dziecka w naszym przedszkolu

Jak co roku 1 czerwca dzieci na całym świecie obchodzą swoje święto, czyli Dzień Dziecka. My uczciliśmy je już w piątek 31 maja. Najpierw Pani Dyrektor złożyła wszystkim dzieciom życzenia radości, uśmiechu i spełnienia wszystkich  marzeń. Z okazji Dnia Dziecka specjalnie dla przedszkolaków zabawę prowadzili wodzirejowie. Nasi podopieczni wesoło bawili się też z Myszką Miki, Minionkiem i królem Julianem. Tego dnia nie mogło również zabraknąć słodkiego poczęstunku przygotowanego przez Rodziców i prezentów zakupionych przez Radę Rodziców. Dzieci bawiły się doskonale, z ich twarzy nie znikał uśmiech. To była niezapomniana zabawa, która na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich milusińskich. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji Dnia Dziecka.

Halina Mikrut