Dzień otwarty w przedszkolu

30 maja w naszym przedszkolu odbył się dzień otwarty, na który zaproszeni zostali rodzice wraz z dziećmi, którzy od 1 września będą pierwszy rok uczęszczać do przedszkola. Spotkanie  rozpoczęło się o godz. 10:00 występami naszych przedszkolaków. Wystawili oni utwór M. Konopnickiej pt. „Na jagody”. Oprócz recytacji dzieci profesjonalnie zaprezentowały piosenki oraz tańce z wykorzystaniem różnorodnych rekwizytów. Następnym punktem spotkania były wspólne zabawy przy muzyce. Bardzo pomocne okazały się tutaj dziewczynki z grupy najstarszej, które chętnie zabawiały naszych gości oraz częstowały ich słodyczami. Na zakończenie spotkania wszyscy zaproszeni zostali do zwiedzania przedszkola i wspólnej zabawy w salach. Na pamiątkę spotkania goście obdarowani zostali drobnymi upominkami.              Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że wszyscy mile spędzili czas w naszym towarzystwie.

Nina Solecka