Kolejne sukcesy sześciolatków

Instytut Dialogu Międzykulturowego im .Jana Pawła II w Krakowie zorganizował ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „Kartka wielkanocna dla Papieża Franciszka”. W konkursie wzięło udział troje sześciolatków, którzy samodzielnie wykonali kartki świąteczne w różnymi technikami. Praca Huberta G. została wybrana jako najlepsza, dziecko zostało laureatem i otrzymało I miejsce, a jego kartka została wysłana do Watykanu. Nagrody, podziękowanie i dyplom przysłano pocztą. Hubert otrzymał książki: „Gdzie mieszka Polcia?”- wersja do czytania i kolorowania, maskotkę misia z kocykiem, akcesoria sportowe. Serdeczne gratulacje dla Huberta z grupy „Odkrywcy”.

Renata Jasiak

Dnia 10.05.2019 w Szkole Podstawowej w Czermnej odbyło się rozdanie nagród w Gminnym konkursie plastycznym: ,,Legenda w grze zamknięta” . 8 dzieci z grup starszych wspólnie z rodzicami i całymi rodzinami wykonało prace na konkurs. Basia P. z grupy ,,Odkrywców” zajęła III miejsce otrzymując dyplom i nagrodę, pozostali uczestnicy podziękowania za udział i słodki upominek, a przedszkole – podziękowanie i jedną z gier konkursowych. Serdeczne gratulacje dla laureatki konkursu i podziękowania dla wszystkich uczestników i ich  rodzin za wkład włożony w wykonanie prac konkursowych.

Halina Mikrut