Wycieczka do salonu kosmetycznego „Dotyk Piękna”

18 marca grupy dzieci starszych wybrały się z wizyta do salonu kosmetycznego „Dotyk Piękna” prowadzonego przez Panią Magdalenę Solecką. Celem wizyty było poznanie zawodu kosmetyczki oraz pracy z nim związanej. Dzieci miały okazję zobaczyć jak wygląda profesjonalny zakład kosmetyczny, poznały jego wyposażenie,  sprzęt którym wykonuje się różnorodne zabiegi min. na twarz i dłonie. Przedszkolaki skorzystały również usług z Pani kosmetyczki, która wszystkim przedszkolakom nałożyła na dłonie pachnącą maseczkę oraz oliwkę. Wycieczka do salonu była dla dzieci ciekawą lekcją, sprawiła wszystkim wiele radości oraz dostarczyła im nowych doświadczeń.

Dziękujemy Pani Madzi właścicielce salonu za miłe przyjęcie, oprowadzenie po swoim salonie a także za podarowane upominki.

Nina Solecka