Wizyta duszpasterska w naszym przedszkolu

Dnia 31.01.2019 roku nasze przedszkole odwiedził bardzo ważny gość. Z wizytą duszpasterską przybył Ksiądz Proboszcz naszej parafii, by spotkać się z całą społecznością przedszkola. Miejsce modlitwy z pomocą przedszkolaków było bardzo starannie przygotowane, stół przykryty białym obrusem, krzyż, zapalone świece, woda święcona i Pismo Święte. W tym dniu dzieci przyszły odświętnie ubrane. Ksiądz Proboszcz modlił się nad dziećmi, a Pan Jezus wszystkim błogosławił. Pokropił nas wodą święconą i dał do ucałowania krzyżyk. Przedszkolaki zaśpiewały kolędę, którą same wybrały- „Dzisiaj w Betlejem”. Gość poczęstował dzieci łakociami i przekazał każdej grupie obrazki z błogosławieństwem kolędowym. Społeczność przedszkolna serdecznie dziękuje Księdzu Proboszczowi za spotkanie.

Renata Jasiak