Bal karnawałowy

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia. Dnia 29.01.2019 r. w naszym przedszkolu  odbył się bal karnawałowy.  Już od samego rana pojawiały się barwnie i oryginalnie ubrane dzieci, które z niecierpliwością czekały na początek wspólnej zabawy. Wystrój sali balowej wprowadził przedszkolaków w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce. Na parkiecie tańczyły aniołki, księżniczki, kowboje i cały przegląd bajkowych postaci. Oprócz tanecznego szaleństwa na uczestników balu czekały zabawy i konkursy. Nie mogło także zabraknąć słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z bliskimi swoimi przeżyciami. Wspomnienia z tego balu na pewno na długo pozostaną w  pamięci przedszkolaków.

Halina Mikrut