Sukcesy dzieci w konkursach

Dnia 10.01.2019 roku w Domu Kultury w Ołpinach odbył się Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek, który miał na celu odkrywanie i promowanie młodych talentów z terenu Gminy Szerzyny. Reprezentanci naszego przedszkola to dwa zespoły dzieci sześcioletnich. Były to „Górale” i „Śnieżynki”. Nasze „trio” zdobyło pierwsze miejsce w konkursie za wykonanie pastorałki „Jezu, Boże Dziecię”. Grupa otrzymała dyplom, nagrody książkowe i słodką niespodziankę. Duet dziewczynek zaprezentował „Dziecięcą Pastorałkę”. Składamy podziękowania i gratulacje dzieciom i ich rodzicom.

Renata Jasiak

Dziewczynki z najstarszej grupy wykonały prace na Ogólnopolski Konkurs Logopedyczno –  Plastyczny. Był to konkurs pt: ,,Interpretacja do wiersza logopedycznego J. Brzechwy  Chrząszcz” zorganizowany przez Przedszkole ,,Bajka” z Warszawy, w którym Lenka B. zajęła I miejsce, a Basia P. zajęła II miejsce. Serdecznie gratulujemy dziewczynkom i cieszymy się z ich sukcesów.

Halina Mikrut