BAL PRZEBIERAŃCÓW

     Karnawał to czas organizowania różnorodnych balów i zabaw, nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci, które bardzo chętnie wcielają się w ulubione postacie bajkowe. ,,Bal przebierańców” w tym roku w naszym przedszkolu odbył się we czwartek 30. 01. 2014r.   W tym dniu przenieśliśmy się do wielkiej krainy bajek.

Pomysłowość rodziców nie miała granic, przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu obok księżniczek, wróżek, rycerzy, piratów czy kowbojów, pojawiły się postacie z ulubionych bajek ,,Czerwony Kapturek”, ,,Królewna Śnieżka” i jeszcze wiele innych, których nie sposób wymienić.. Wszyscy przebierańcy wirowali w rytm wesołej muzyki Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych, chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku i pamiątkowe zdjęcia . Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.

Halina Mikrut